Webform Content Creator (4.0.5) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Link
fi: Linkki

en: Default
fi: Oletus

en: Text
fi: Teksti

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Custom
fi: Oma

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Address
fi: Osoite

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Uses
fi: Käyttää

en: Custom text
fi: Muokattu teksti

en: Numeric
fi: Numeerinen

en: Elements
fi: Elementit

en: Add configuration
fi: Konfiguroi nyt

en: Entity reference
fi: Entiteettiviittaus
