Webform Content Creator (4.0.6) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Link
ca: Enllaç

en: Default
ca: Per defecte

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Address
ca: Adreça

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Webform
ca: Formulari web

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Uses
ca: Usos

en: Custom text
ca: Text personalitzat

en: Numeric
ca: Numèric

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat

en: Target entity type
ca: Tipus d'entitat destí
