Webform Content Creator (4.0.6) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Link
he: קישור

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Text
he: טקסט

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Custom
he: מותאם

en: Field type
he: סוג שדה

en: Address
he: כתובת

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Uses
he: שימושים

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: Numeric
he: מספרי

en: Entity reference
he: רפרנס ליישות

en: Target entity type
he: סוג יישות המטרה
