Webform Content Creator (4.0.6) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Link
vi: Liên kết

en: Default
vi: Mặc định

en: Text
vi: Văn bản

en: ID
vi: Mã

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Field type
vi: Kiểu trường

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Manage fields
vi: Quản lý trường

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Numeric
vi: Kiểu số
