Webform Content Creator (4.0.7) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Link
th: ลิงค์

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Email
th: อีเมล

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Field type
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Address
th: ที่อยู่

en: Manage fields
th: จัดการช่องรับข้อมูล

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Uses
th: ใช้

en: Custom text
th: กำหนดรูปแบบข้อความเอง
