Webform Content Creator (4.0.8) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Default
az: Susmaya görə

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Custom text
az: Fərdi mətn

en: Numeric
az: Rəqəmsal
