Webform Content Creator (4.0.8) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Link
fa: پیوند

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: شناسه

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Address
fa: نشانی

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Custom text
fa: متن سفارشی

en: Numeric
fa: عددی

en: Elements
fa: عنصرها

en: Entity reference
fa: ارجاع موجودیت

en: Target entity type
fa: نوع عنصر مرجع
