Webform Content Creator (4.0.8) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Link
hr: Poveznica

en: Default
hr: Zadano

en: Text
hr: Tekst

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Email
hr: E-pošta

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Address
hr: Adresa

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Uses
hr: Uporaba

en: Custom text
hr: Proizvoljni tekst

en: Numeric
hr: Brojčano
