Webform Content Creator (4.0.8) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Link
mn: Холбоос

en: Default
mn: Анхны утга

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
