Webform Content Creator (4.0.8) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Link
pl: Odnośnik

en: Default
pl: Domyślny

en: Text
pl: Tekst

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Custom
pl: Własne

en: Field type
pl: Typ pola

en: Address
pl: Adres

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Webform
pl: Formularz

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: About
pl: O stronie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Uses
pl: Używa

en: Custom text
pl: Własny tekst

en: Numeric
pl: Numeryczny

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Elements
pl: Elementy

en: Datetime
pl: Data i godzina

en: Entity reference
pl: Referencja do encji

en: Target entity type
pl: Typ encji docelowej
