Webform Content Creator (4.0.9) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Link
sv: Länk

en: Default
sv: Förvald

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Email
sv: E-post

en: Custom
sv: Anpassad

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Address
sv: Adress

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: About
sv: Om

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Uses
sv: Använder

en: Custom text
sv: Anpassad text

en: Numeric
sv: Numerisk

en: Datetime
sv: Tidsdatum

en: Entity reference
sv: Objektsreferens

en: Target entity type
sv: Mål för objektstyp
