Webform Content Creator (4.0.9) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Field type
sr: Tип поља

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Target entity type
sr: Циљни тип ентитета
