Webform Counter (2.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Singular form
sv: Singularform

en: Plural form
sv: Pluralform

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
sv: Text som används för pluralformen, @count kommer ersättas med värdet.

en: First plural form | @count. plural form
sv[0]: Första pluralformen
sv[1]: @count. pluralform
