Webform Counter (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Singular form
fi: Yksikkömuoto

en: Plural form
fi: Monikkomuoto

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
fi: Monikkomuodossa käytettävä teksti, @count korvataan arvolla.

en: First plural form | @count. plural form
fi[0]: Ensimmäinen monikkomuoto
fi[1]: @count monikkomuoto
