Webform Counter (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Singular form
ja: 単数形

en: Plural form
ja: 複数形

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
ja: 複数形に使用するテキスト。@count は値に置き換えられます。

en: First plural form | @count. plural form
ja[0]: 1 複数形
ja[1]: @count 複数形

en: Text to use for this variant, @count will be replaced with the value.
ja: この変数に使用するテキスト。@count は値に置換されます。

en: Text to use for the singular form, @count will be replaced with the value.
ja: 単数形に使用するテキスト。@count は値に置換されます。
