Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Country
ar: الدولة

en: Name
ar: الاسم

en: Location
ar: الموضع

en: Line
ar: السطر

en: Square
ar: ميدان

en: Map
ar: خريطة

en: Minimal
ar: مختزل
