Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Country
az: Ölkə

en: Name
az: Ad

en: Location
az: Məkan

en: Square
az: Kvadrat

en: Map
az: Xəritə
