Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Country
be: Краіна

en: Name
be: Імя

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Line
be: Радок

en: Map
be: Мапа

en: Minimal
be: Мінімальны

en: Dark
be: Цёмная
