Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Country
bg: Страна

en: Name
bg: Име

en: Location
bg: Местоположение
