Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Name
bo: མིང

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Keyboard shortcuts
bo: མཐེབ་གཞུང་གི་མྱུར་མཐེབ།
