Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to es translation catalogue (33 entries)

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: Country
es: País

en: Name
es: Nombre

en: Add page
es: Añadir página

en: Location
es: Ubicación

en: Line
es: Línea

en: Suburb
es: Suburbio

en: Square
es: Cuadrado

en: City
es: Ciudad

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: State/Province
es: Estado/Provincia

en: Street Address
es: Calle

en: Street Number
es: Número de calle

en: Map
es: Mapa

en: Unit
es: Unidad

en: County
es: Condado

en: Toggles
es: Conmutadores

en: Locality
es: Localidad

en: Keyboard shortcuts
es: Atajos de teclado

en: Toggle
es: Alternar

en: Google Maps API key
es: Clave del API de Google Maps

en: Country Code
es: Código de país

en: Postal Code
es: Código postal

en: Flat
es: Plano

en: Light
es: Fina

en: Add element
es: Añadir elemento

en: Minimal
es: Mínimo

en: Dark
es: Oscuro

en: Advanced elements
es: Elementos avanzados

en: Options elements
es: Elementos de opciones

en: Composite elements
es: Elementos compuestos
