Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Country
eu: Herria

en: Name
eu: Izena

en: Location
eu: Kokalekua

en: Map
eu: Mapa
