Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Country
fa: کشور

en: Name
fa: نام

en: Location
fa: مکان

en: Line
fa: خط

en: City
fa: شهر

en: State/Province
fa: ایالت/استان

en: Map
fa: نقشه

en: Keyboard shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه کلید

en: Toggle
fa: تغییر لحظه‌ای

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک

en: - Default -
fa: - پیش فرض -
