Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Country
id: Negara

en: Name
id: Nama

en: Location
id: Lokasi

en: Line
id: Baris

en: Suburb
id: Pinggiran

en: Square
id: Kotak

en: City
id: Kota

en: State/Province
id: Negara Bagian / Propinsi

en: Map
id: Peta

en: Locality
id: Lokalitas

en: Postal Code
id: Kode Pos
