Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Location
kk: Орналасуы
