Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Line
km: ជួរ

en: Minimal
km: អប្បរមា
