Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: Unit
kn: ಘಟಕ

en: Locality
kn: ಪ್ರದೇಶ

en: Keyboard shortcuts
kn: ಕೀಲಿಮಣೆ ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್‌ಗಳು

en: Toggle
kn: ಟಾಗಲ್

en: Flat
kn: ಚಪ್ಪಟೆ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Minimal
kn: ಕನಿಷ್ಠ
