Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Location
ku: شوێن

en: Line
ku: هێڵ

en: Minimal
ku: کەمترین
