Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add page
lt: Pridėti puslapį

en: Location
lt: Vieta

en: Line
lt: Eilutė

en: Square
lt: Kvadratas

en: City
lt: Miestas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Map
lt: Žemėlapis

en: County
lt: Grafystė

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Light
lt: Šviesi

en: Add element
lt: Pridėti elementą

en: Minimal
lt: Minimalus

en: Dark
lt: Tamsiai

en: - Default -
lt: - Numatytasis -

en: Add layout
lt: Pridėti išdėstyma

en: Defaults to: %value
lt: Pagal numatytuosius nustatymus: %value

en: Advanced elements
lt: Išplėstiniai elementai

en: Options elements
lt: Parinkčių elementai

en: Composite elements
lt: Sudėtiniai elementai

en: Save element or elements
lt: Išsaugoti elementą ar elementus
