Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Name
ml: പേര്
