Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Country
mn: Улс

en: Name
mn: Нэр

en: Location
mn: Байрлал
