Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Country
nn: Land

en: Name
nn: Namn

en: Location
nn: Stad

en: City
nn: By

en: Minimal
nn: Minimum
