Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Country
oc: País

en: Name
oc: Nom

en: Location
oc: Emplaçament

en: Line
oc: Linha

en: City
oc: Vila

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Unit
oc: Unitat

en: County
oc: Comtat

en: Postal Code
oc: Còde Postal

en: Minimal
oc: Mínima
