Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Country
pl: Państwo

en: Name
pl: Nazwa

en: Location
pl: Położenie

en: Line
pl: Linia

en: Square
pl: Kwadrat

en: City
pl: Miasto

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: State/Province
pl: Województwo

en: Map
pl: Mapa

en: Unit
pl: Jednostka

en: County
pl: Powiat

en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Toggle
pl: Przełącz

en: Google Maps API key
pl: Klucz API Google Maps

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Flat
pl: Płaski

en: Light
pl: Jasny

en: Add element
pl: Dodaj element

en: Minimal
pl: Minimalistyczny

en: Dark
pl: Ciemny

en: Add layout
pl: Dodaj szablon
