Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Country
ro: Țară

en: Name
ro: Nume

en: Location
ro: Locația

en: Line
ro: Linie

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: State/Province
ro: Judeţ

en: Map
ro: Hartă

en: Keyboard shortcuts
ro: Scurtături tastatură
