Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Country
sk: Krajina

en: Name
sk: Názov

en: Add page
sk: Pridať stránku

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Line
sk: Riadok

en: City
sk: Mesto

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Map
sk: Mapa

en: Unit
sk: Jednotka

en: Locality
sk: Lokalita

en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Toggle
sk: Prepínať

en: Google Maps API key
sk: Kľúč Google Maps API

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Minimal
sk: Min.
