Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Location
sl: Mesto

en: Line
sl: Vrstica
