Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Country
sv: Land

en: Name
sv: Namn

en: Add page
sv: Lägg till sida

en: Location
sv: Plats

en: Line
sv: Rad

en: Suburb
sv: Förort

en: Square
sv: Ruta

en: City
sv: Stad

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: State/Province
sv: Län/landskap

en: Street Address
sv: Gatuadress

en: Street Number
sv: Gatunummer

en: Map
sv: Karta

en: Unit
sv: Enhet

en: County
sv: Län

en: Locality
sv: Plats

en: Keyboard shortcuts
sv: Kortkommandon

en: Toggle
sv: Skifta

en: Postal Code
sv: Postnummer

en: Light
sv: Ljust

en: Add element
sv: Lägg till element

en: Dark
sv: Mörkt

en: Add layout
sv: Lägg till layout

en: Advanced elements
sv: Avancerade element
