Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Country
te: దేశం

en: Name
te: పేరు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: City
te: నగరం

en: Street Address
te: వీధి
