Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to uk translation catalogue (145 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Country
uk: Країна

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add page
uk: Додати сторінку

en: Location
uk: Місце розташування

en: Line
uk: Рядок

en: Suburb
uk: Передмістя

en: Square
uk: Квадрат

en: City
uk: Місто

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: State/Province
uk: Область/Район

en: Street Address
uk: Вулиця

en: Street Number
uk: Номер вулиці

en: Map
uk: Мапа

en: Unit
uk: Одиниця

en: County
uk: Графство

en: Toggles
uk: Вимикачі

en: Locality
uk: Населений пункт

en: Keyboard shortcuts
uk: Комбінації клавіш

en: Toggle
uk: Перемикання

en: Google Maps API key
uk: Ключ API Карт Google

en: Country Code
uk: Код країни

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Flat
uk: Плоский

en: Light
uk: Світла

en: Add element
uk: Додати елемент

en: Minimal
uk: Мінімальний

en: Modern
uk: Модерн

en: Dark
uk: Темний

en: - Default -
uk: - Усталено -

en: Add layout
uk: Додати макет

en: Formatted Address
uk: Відформатована адреса

en: Soft
uk: М’яко

en: Defaults to: %value
uk: За замовчуванням: %value

en: Advanced elements
uk: Розширені елементи

en: Small (@size)
uk: Маленький (@size)

en: Medium (@size)
uk: Середній (@size)

en: Large (@size)
uk: Великий (@size)

en: toggle settings
uk: налаштування перемикача

en: Toggle theme
uk: Тема перемикача

en: Toggle size
uk: Розмір перемикача

en: Toggle on text
uk: Текст вмикання перемикача

en: Toggle off text
uk: Текст вимикання перемикача

en: Options elements
uk: Елементи варіантів

en: Composite elements
uk: Складені елементи

en: Google requires users to use a valid API key. Using the <a href="https://console.developers.google.com/apis">Google API Manager</a>, you can enable the <em>Google Maps JavaScript API</em>. That will create (or reuse) a <em>Browser key</em> which you can paste here.
uk: Google вимагає від користувачів використовувати дійсний ключ API. Використовуючи <a href="https://console.developers.google.com/apis">Google API Manager</a>, можна ввімкнути <em>Google Maps JavaScript API</em>. Це створить (або повторно використає) <em>ключ браузера</em>, який можна вставити сюди.

en: Default Google Maps API key
uk: Базовий ключ API Карт Google

en: Geocomple is an advanced jQuery plugin that wraps the Google Maps API's Geocoding and Places Autocomplete services.
uk: Geocomple — це розширений плагін jQuery, який об’єднує служби геокодування та автодоповнення Google Maps API.

en: Geocomplete is used by the location element.
uk: Geocomplete використовується елементом розташування.

en: Toggles is a lightweight jQuery plugin that creates easy-to-style toggle buttons.
uk: Toggles — це легкий плагін jQuery, який створює кнопки-перемикачі, які легко використовувати.

en: Toggles is used to provide a toggle element.
uk: Toggles використовується для елемента перемикання.

en: You can either enter an element specific API key here or set the <a href=":href">default site-wide API key</a>.
uk: Тут можна ввести ключ API для певного елемента або встановити <a href=":href">базовий ключ API для всього сайту</a>.

en: Provides a form element for toggling a single on/off state.
uk: Надає елемент форми для перемикання одного стану ввімкнення/вимкнення.

en: Provides a form element for toggling multiple on/off states.
uk: Надає елемент форми для перемикання кількох станів увімкнення/вимкнення.

en: Default iCheck style
uk: Базовий стиль iCheck

en: Replaces @type element with jQuery <a href=":href">iCheck</a> boxes.
uk: Замінює елемент @type на jQuery поля <a href=":href">iCheck</a>.

en: Minimal: Black
uk: Мінімальний: чорний

en: Minimal: Grey
uk: Мінімальний: сірий

en: Minimal: Yellow
uk: Мінімальний: жовтий

en: Minimal: Orange
uk: Мінімальний: помаранчевий

en: Minimal: Red
uk: Мінімальний: червоний

en: Minimal: Pink
uk: Мінімальний: рожевий

en: Minimal: Purple
uk: Мінімальний: фіолетовий

en: Minimal: Blue
uk: Мінімальний: синій

en: Minimal: Green
uk: Мінімальний: зелений

en: Minimal: Aero
uk: Мінімальний: Aero

en: Square: Black
uk: Квадрат: чорний

en: Square: Grey
uk: Квадрат: сірий

en: Square: Yellow
uk: Квадрат: жовтий

en: Square: Orange
uk: Квадрат: помаранчевий

en: Square: Red
uk: Квадрат: червоний

en: Square: Pink
uk: Квадрат: рожевий

en: Square: Purple
uk: Квадрат: фіолетовий

en: Square: Blue
uk: Квадрат: Синій

en: Square: Green
uk: Квадрат: Зелений

en: Square: Aero
uk: Квадрат: Аеро

en: Flat: Black
uk: Плоский: чорний

en: Flat: Grey
uk: Плоский: сірий

en: Flat: Yellow
uk: Плоский: жовтий

en: Flat: Orange
uk: Плоский: помаранчевий

en: Flat: Red
uk: Плоский: червоний

en: Flat: Pink
uk: Плоский: рожевий

en: Flat: Purple
uk: Плоский: фіолетовий

en: Flat: Blue
uk: Плоский: синій

en: Flat: Green
uk: Плоский: Зелений

en: Flat: Aero
uk: Плоский: Аеро

en: Leave blank to use the default iCheck style. Select 'None' to display the default HTML element.
uk: Залиште поле порожнім, щоб використовувати стиль iCheck за умовчанням. Виберіть «Немає», щоб відобразити елемент HTML за умовчанням.

en: iCheck is used to optionally enhance checkboxes and radio buttons.
uk: iCheck використовується для додаткового покращення прапорців і перемикачів.

en: Enhance checkboxes/radio buttons using iCheck
uk: Покращуйте прапорці/радіоперемикачі за допомогою iCheck

en: Display map
uk: Показати мапу

en: Display a map for entered location.
uk: Відобразити мапу для введеного місцезнаходження.

en: jQuery: Geocoding and Places Autocomplete Plugin
uk: jQuery: Плагін геокодування та автодоповнення місць

en: Highly customizable checkboxes and radio buttons.
uk: Прапорці та перемикачі з можливістю розширеного налаштування.

en: Line: Black
uk: Лінія: Чорна

en: Line: Grey
uk: Лінія: Сіра

en: Line: Yellow
uk: Лінія: Жовта

en: Line: Orange
uk: Лінія: Помаранчева

en: Line: Red
uk: Лінія: Червона

en: Line: Pink
uk: Лінія: Рожева

en: Line: Purple
uk: Лінія: Фіолетова

en: Line: Blue
uk: Лінія: Синя

en: Line: Green
uk: Лінія: Зелена

en: Line: Aero
uk: Лінія: Аеро

en: If set, all checkboxes/radio buttons with be enhanced using jQuery <a href=":href">iCheck</a> boxes.
uk: Якщо встановлено, усі прапорці/радіоперемикачі будуть покращені за допомогою прапорців jQuery <a href=":href">iCheck</a> .

en: jQuery Hotkeys is a plug-in that lets you easily add and remove handlers for keyboard events anywhere in your code supporting almost any key combination.
uk: jQuery Hotkeys — це плагін, який дозволяє легко додавати та видаляти обробники до подій клавіатури будь-де у коді, підтримуючи майже будь-які комбінації клавіш.

en: jQuery Hotkeys is used by the form builder to quickly add and save elements.
uk: jQuery Hotkeys використовуються конструктором форм для швидкого додавання та збереження елементів.

en: Save element or elements
uk: Зберегти елемент або елементи

en: Reset elements
uk: Скинути елементи

en: Show/hide row weights
uk: Показати/сховати ваги рядків

en: Webform Shortcuts
uk: Вебформи: Швидкі кнопки

en: Default Algolia application id
uk: Базовий ідентифікатор застосунку Algolia

en: Default Algolia API key
uk: Базовий ключ Algolia API

en: Algolia Places provides a fast, distributed and easy way to use an address search autocomplete JavaScript library on your website.
uk: Algolia Places забезпечує швидкий, розповсюджений і простий спосіб використання бібліотеки JavaScript для автодоповнення адресного пошуку на вебсайті.

en: Algolia Places is by the location places elements.
uk: Algolia Places - це елементи місцеперебування.

en: Algolia application id
uk: Ідентифікатор застосунку Algolia

en: Algolia requires users to use a valid application id and API key for more than 1,000 requests per day. By <a href="https://www.algolia.com/users/sign_up/places">signing up</a>, you can create a free Places app and access your API keys.
uk: Algolia вимагає від користувачів використовувати дійсний ідентифікатор застосунку та ключ API для понад 1000 запитів на день. <a href="https://www.algolia.com/users/sign_up/places">Зареєструвавшись</a>, ви зможете створити безкоштовний застосунок Places та отримати доступ до своїх ключів API.

en: Algolia API key
uk: Ключ API Algolia

en: Location (Geocomplete)
uk: Місцеперебування (Geocomplete)

en: Provides a form element to collect valid location information (address, longitude, latitude, geolocation) using Google Maps API's Geocoding and Places Autocomplete.
uk: Надає елемент форми для збору дійсної інформації про місцеперебування (адреса, довгота, широта, геолокація) за допомогою геокодування API Карт Google і автодоповнення місць.

en: You can either enter an element specific application id and API key here or set the <a href=":href">default site-wide application id and API key</a>.
uk: Ви можете або ввести тут ідентифікатор застосунку для певного елемента та ключ API, або встановити <a href=":href">базовий ідентифікатор застосунку та ключ API для всього сайту</a>.

en: Location (Algolia Places)
uk: Місцеперебування (Algolia Places)

en: Provides a form element to collect valid location information (address, longitude, latitude, geolocation) using Algolia Places.
uk: Надає елемент форми для збору дійсної інформації про місцеперебування (адреса, довгота, широта, геолокація) за допомогою Algolia Places.

en: Keyboard shortcut settings
uk: Налаштування комбінацій клавіш

en: Enter custom keyboard shortcuts for common form builder actions. Leave blank to disable an individual shortcut.
uk: Введіть спеціальні комбінації клавіш для типових дій конструктора форм. Залиште поле пустим, щоб вимкнути окрему комбінацію.

en: <a href=":href">Learn more about configuring shortcuts using the jQuery HotKeys library</a>
uk: <a href=":href">Дізнайтеся більше про налаштування комбінацій клавіш за допомогою бібліотеки jQuery HotKeys</a>

en: Provides configurable keyboard shortcuts to create and save webform elements.
uk: Надає настроювані комбінації клавіш для створення та збереження елементів вебформи.

en: Webform shortcuts settings
uk: Налаштування комбінацій клавіш вебформ

en: Enhance using iCheck
uk: Покращуйте за допомогою iCheck

en: Webform iCheck
uk: Вебформа: iCheck

en: Webform [DEPRECATED]
uk: Вебформа [ЗАСТАРІЛО]

en: Location geocomplete
uk: Розташування geocomplete

en: Webform Location Geocomplete
uk: Вебформа: Location Geocomplete

en: Location Geocomplete
uk: Розташування Geocomplete

en: Webform Toggles
uk: Вебформа: Перемикання

en: The Toggles library is not being maintained and has major accessibility issues. It has been <a href=":href">deprecated</a>.
uk: Бібліотека Toggles не підтримується та має серйозні вади доступності. Вона оголошена <a href=":href">застарілою</a>.

en: The iCheck library is not being maintained. It has been <a href=":href">deprecated</a> and will be removed in Webform 7.0.
uk: Бібліотека iCheck не підтримується. Вона <a href=":href">застаріла</a> і буде видалена у модулі Вебформа 7.0.

en: The jQuery: Geocoding and Places Autocomplete Plugin library is not being maintained. It has been <a href=":href">deprecated</a> and will be removed in Webform 7.0.
uk: Бібліотека плагіна jQuery: Geocoding and Places Autocomplete не підтримується. Вона <a href=":href">застаріла</a> і буде видалена у модулі Вебформа 7.0.

en: Provides support for highly customizable checkboxes and radio buttons. The iCheck library is no longer being maintained.
uk: Забезпечує підтримку прапорців і перемикачів, які можна налаштувати. Бібліотека iCheck більше не підтримується.

en: Provides a form element to collect valid location information (address, longitude, latitude, geolocation) using Google Maps API's Geocoding and Places Autocomplete. The jQuery: Geocoding and Places Autocomplete Plugin library  is no longer being maintained.
uk: Надає елемент форми для збору дійсної інформації про місцеперебування (адреса, довгота, широта, геолокація) за допомогою API Геокодування та автодоповнення місць від Карт Google. Бібліотека плагінів jQuery: Geocoding and Places Autocomplete більше не підтримується.

en: Provides a webform element for toggling a single on/off state. The Toggles library  is no longer being maintained and has major accessibility issues.
uk: Надає елемент вебформи для одинарного перемикання стану увімкнено/вимкнено. Бібліотека Toggles більше не підтримується та має серйозні проблеми з доступністю.

en: Webform Algolia Places
uk: Вебформа: Algolia Places

en: Location Algolia Places
uk: Розташування Algolia Places
