Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Country
ur: ملک

en: Name
ur: نام
