Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Country
vi: Quốc gia

en: Name
vi: Tên

en: Location
vi: Vị trí

en: Line
vi: Dòng

en: City
vi: Thành phố

en: State/Province
vi: Tỉnh/Thành

en: Street Address
vi: Địa chỉ đường phố

en: Unit
vi: Đơn vị

en: County
vi: Hạt

en: Locality
vi: Vùng

en: Keyboard shortcuts
vi: Phím tắt

en: Toggle
vi: Bật/tắt

en: Postal Code
vi: Mã bưu điện

en: Light
vi: Nhẹ

en: Minimal
vi: Tối thiểu

en: Dark
vi: Sẫm màu
