Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Country
af: Land

en: Name
af: Naam

en: Location
af: Ligging
