Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Country
bs: Zemlja

en: Name
bs: Ime

en: Location
bs: Lokacija
