Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Country
cs: Země

en: Name
cs: Jméno

en: Location
cs: Místo

en: Line
cs: Řádek

en: City
cs: Město

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: State/Province
cs: Stát/Provincie

en: Map
cs: Mapa

en: Unit
cs: Jednotka

en: Toggle
cs: Přepnutí

en: Postal Code
cs: PSČ

en: Minimal
cs: Minimální
