Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Country
cy: Gwlad

en: Name
cy: Enw

en: Location
cy: Lleoliad

en: City
cy: Tref

en: State/Province
cy: Sir
