Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Country
eo: Lando

en: Name
eo: Nomo

en: Location
eo: Loko

en: City
eo: Urbo
