Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Country
gl: País

en: Name
gl: Nome

en: Add page
gl: Engadir páxina

en: Location
gl: Localización

en: Line
gl: Liña

en: Square
gl: Cadrado

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Street Address
gl: Enderezo

en: Map
gl: Mapa

en: Add element
gl: Engadir elemento

en: Minimal
gl: Mínimo

en: Dark
gl: Escuro
