Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Country
hi: देश

en: Name
hi: नाम

en: Location
hi: स्थान

en: Line
hi: रेखा

en: Square
hi: वर्ग

en: Map
hi: नक्शा

en: Minimal
hi: अल्पतम
