Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Country
hr: Država

en: Name
hr: Naziv

en: Location
hr: Lokacija

en: Line
hr: Redak

en: Keyboard shortcuts
hr: Kratice tipkovnice

en: Minimal
hr: Minimalno
